O firmě

Realizace dřevostavbyRealizace dřevostavby

Jsme firma z Vysočiny, v okrese Havlíčkův Brod realizující dřevostavby jako nízkoenergetické i pasivní domy. Stavíme i mobilní domy. Máme mnoholeté zkušenosti s realizací dřevostaveb. Někteří zákazníci chtěli dům realizovat s dokončením svépomocí, někteří kompletní stavby na klíč. Vyhovíme všem Vašim požadavkům.

Bohaté zkušenosti máme nejen s realizací nového domu, ale také přístavby a rekonstrukce. Systém two by four  funguje  desítky let v USA a Kanadě v oblastech, kde jsou daleko horší klilmatické podmínky než u nás. Proto můžeme říct, že dřevostavby mají velice dlouhou životnost. I 50 let staré domy jsou ve výborném stavu.


Používáme kvalitní a osvědčené materiály a se zodpovědným přístupem ke každé stavbě a zákazníkovi se snažíme najít to nejlepší řešení. Nemáme žádný katalog domů, každý zákazník má své požadavky a návrhy, proto každý dům řešíme individuálně. Nejsme žádná velká firma s mnoha zaměstnanci, na které bychom museli dohlížet. Dřevostavby stavíme sami, takže si za svou práci můžeme ručit. 

Vyberte si dům, třeba nějaký z katalogových, nebo z ukázky realizací jiné firmy, my Vám na něj vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Můžeme také po dohodě udělat úpravy, aby dům přesně vyhovoval Vaším představám a požadavkům. Vzhledem k mnohaletým zkušenostem a komikací s našimi zákazníky víme co jim na domu vyhovuje a co by změnili. Proto jsme připraveni Vám během stavby vyhovět při příadných změnách a s ohledem na Váš názor doporučit vhodná řešení.