Rodinné domy na klíčRodinné domy na klíč

Naše firma se zabývá realizací dřevostavby v různém stadiu dokončenosti. Tedy jak hrubé stavby pro dokončení svépomocí s možností našich konzultací, tak realizace domu na klíč. Dřevostavby provádíme jednak jako nízkoenergetické domy, tak i pasivní domy.  Skladbu stěn můžeme provést jak difuzně uzavřenou, tak i difuzně otevřenou. Dále provádíme montáže teras dřevěných i kompozitových WPC teras, zahradních domků, altánů a mobilních domů. Úpravy interierů, jako jsou palubková obložení, sádrokartonové konstrukce a podhledy. Realizujeme přestavby, půdní vestavby a rekonstrukce domů.

K výstavbě dřevostavby používáme výhradně systém two by four a kvh stavební hranoly, tedy sušené, hoblované a ohraněné řezivo, http://www.drevostavitel.cz/clanek/6-duvodu-pro-kvh-hranoly, které již dál nevysychá a tedy nedochází ke kroucení, či praskání, jako je tomu u jiných technologií. Nemusíme tedy instalovat žádné další předstěny, které pak snižují užitnou plochu domu, proti celkové zastavěné ploše. Systém two by four je léty ověřená technologie která se realizuje zejména na dřevostavbách v USA a Kanadě. Interiér realizujeme způsobem záklop sdk deskami, které však z důvodu praxí získaných zkušeností a myslim si, že nejen našich, nesádrujeme, ale provádíme stěrkování lepidlem s perlinkou a následným štukováním. Tyto spoje neprasknou ani na mobilních domech, které se při převozu na místo určení musí několikrát zavěsit na jeřáb, několik set kilometrů odvézt na kamionu po českých silnicích. Což je dostatečná zkouška. 

Jsme ochotni Vám nabídnout co nejlevnější řešení Vašeho domu.  Není to ale rozhodně našim cílem stavět co nejlevnější domy.  Rodinný dům stavíte na celý život a ne jen pro jednu generaci. Z praxe Vám dokážeme poradit, samozřejmě s ohledem na Váš názor, na kterých věcech se dá ušetřit a také na kterých byste rozhodně šetřit nemuseli.

Kontaktujte nás telefonicky na tel.: +420 602 692 167 nebo pomocí formuláře